Velkommen til
Impress Publisering

Et design- og innholdsbyrå med rede i Stavanger Øst. En livlig gjeng med bred kompetanse. Sammen skaper vi formidling som beveger.

Har du et prosjekt du vil diskutere?
Ta kontakt, på telefon eller mail.
Kontaktinfo til folka finner du her:
Mirjam Seljeskog
Kaptein / DAGLIG LEDER / MULIGGJØRER
482 00 019mirjam@impresspublisering.no
Overblikk
Simultankapasitet
Samina Bruket
HISTORIEFORTELLER / innholdsprodusent / TRÅDSAMLER
400 49 263samina@impresspublisering.no
Engasjement
Strategi
Ole J. Askeland
brobygger / RÅDGIVER / TALENTSPEIDER
957 98 260ole@impresspublisering.no
Innsikt
Utholdenhet
Elisabeth Straumøy
ORDSMED / designer / SAUMFARER
948 61 037elisabeth@impresspublisering.no
Hurtighet
Presisjon
Kirsti Wilhelmsen
Tech-nerd / Filmfotograf / Digital markedsfører
482 23 187kirsti@impresspublisering.no
Multitasking
Innsikt
Merethe O. Clausen
BILDEFANGER / DESIGNER / FREMDYRKER
900 19 377merethe@impresspublisering.no
Smidighet
Taktikk
Sigmund Jensen
rådgiver / Prosjektleder / Manusmester
918 94 538sigmund@impresspublisering.no
Drivkraft
Kvalitetssikring