Her er vi

Erfjordgata 8,
4014 Stavanger
Mirjam Seljeskog
Kaptein / DAGLIG LEDER / MULIGGJØRER
482 00 019mirjam@impresspublisering.no
Overblikk
Simultankapasitet
Ole J. Askeland
brobygger / RÅDGIVER / TALENTSPEIDER
957 98 260ole@impresspublisering.no
Innsikt
Utholdenhet
Mariken Steen-Forgaard
Stifinner / Kreativ leder / KONSEPTLØSER
922 43 711mariken@impresspublisering.no
Drivkraft
Fleksibilitet
Elisabeth Straumøy
ORDSMED / designer / SAUMFARER
948 61 037elisabeth@impresspublisering.no
Hurtighet
Presisjon
Hoang Quov Nguyen
UX-ENTUSIAST / designer / FIKSER
482 23 187hoang@impresspublisering.no
Styrke
Teknikk
Samina Bruket
HISTORIEFORTELLER / innholdsprodusent / TRÅDSAMLER
400 49 263samina@impresspublisering.no
Engasjement
Strategi
Merethe O. Clausen
BILDEFANGER / DESIGNER / FREMDYRKER
900 19 377merethe@impresspublisering.no
Smidighet
Taktikk
Karen Auestad Moen
IDENTITETSBYGGER / designer / MOTIVATOR
412 86 966karen@impresspublisering.no
Handlekraft
Lekenhet
Terje Lie Pedersen
boktrykker / GRÜNDER / OPPSYNSMANN
tlp@impresspublisering.no
Tilstedeværelse
Åndelighet
{v. /ɪmˈprɛs/ to affect deeply or strongly in mind or feelings; influence in opinion}